מדע בזיוני

מעניין. אולי זה אפילו נכון.

הבלוג של אורן צור-

אורן הוא:
-עוד קורבן של הסטטיסטיקה
-נכשל במבחן טיורינג

אין לי מושג כמה מהקוראים כאן נהנים (?) מהווידג'ט של הדיזר (בעמודת התפריטים משמאל) ומקשיבים למוזיקה דרך הבלוג. מידי פעם אני מעדכן את הפלייליסט – מוסיף שירים לפלייליסט קיים או מחליף את הפלייליסט לחלוטין. העמוד הזה נועד לטובת עצמי, ולטובת אלו שמעריצים את הטעם המוזיקלי המשובח שלי ורוצים להקשיב גם לפלייליסטים ישנים. בכל פעם שאחליף פלייליסט הוא יתווסף לעמוד הזה. אתם כמובן יכולים לנצל את במת התגובות כדי למחות, לבקש, או להמליץ לי על מוזיקה שאתם חושבים שאוהב.

(בסוגריים, לפני שבוע דיזר עבר מתיחת פנים לדיזר2 והפך לאסתטי יותר אבל גם למעצבן יותר. הווידג'ט כבר לא מאפשר לעבור בין כל השירים ברשימה אלא רק להקפיץ שיר אחד קדימה. דיזר גם הפך פופולרי יותר ומידי פעם יש בעיות של באפרינג או ששיר לא עולה [ואז פתאום תבחינו בשקט מצמרר שיחיב אתכם להקפיץ שיר קדימה]. מקווה שיתעשתו שם בדיזר. אני כתבתי אימייל)

קול באישה

זה הפלייליסט הנוכחי (בעמודה משמאל). אוסף על טהרת הקול הנשי – רציתם השוואה בין מריאן פיית'פול הישנה לחדשה? קיבלתם. איימי וויינהאוס – היהודיה הכי שחורה שתמצאו – יש! פיונה אפל (חביבתי), סוזן ווגה (אהובתי), פטי סמית' (מכשפת החצר) רג'ינה (קיוטי-פאי) ספקטור, גרייס סילק, טורי איימוס רבת הפנים, גברת-יצר-הרס-עצמי ניקו ואחרות – כולן כאן שרות לכם על סקס סמים ומסיבות. Girls just wanna have fun, לא?

כאן, כלומר בטור השמאלי של הבלוג.

פלייליסטים מן העברהפלישה הבריטית

הפלייליסט הזה היה הראשון בבלוג. הופיע בפוסט שסיפר לכם על דיזר ובמקרה בדיוק יום אחרי האיחוד המיתולוגי של לד זפלין ומכאן ההשראה. כאן תוכלו למצוא מבחר פנינים אנגליות – החל מהצפלינים ו-the who, דרך האנימלס שנותנים מחווה לאבות הרוק-נ-רול האמריקאים ולא שוכחים גם את עצמם, סיד בארט מסתלבט על דילן, היארד בירדס, אלביס קוסטלו, הדייר-סטרייטס, קווין, ג'נסיס המוקדמים ואפילו איירון מיידן בין אנגלים אחרים שמגרדים לי את הנוסטלגיה.

free musicאוסף רוק מזדמן

זה פלייליסט אקלקטי משהו. קאבר צרפתי להֵיי ג'וֹ של ג'ימי הנדריקס, בוב דילן, סמוק-סיטי, רייג' אגיינסט דה-מאשין, הוולווט אנדרגראונד, אינדיגו גירלס, פי. ג'יי. הארווי ועוד. אקלקטי כבר אמרתי, לא?

free music
ובאותה הזדמנות הרשו לי להפנות אתכם לפרוייטק (נשמע, קצת רוסי עם הט' ק' המתחלפות) מההתחלה של ספירת העונג שם בלוגרים כותבים על שיר פתיחה שעשה להם את זה.

4 תגובות עבור “מחוץ לפלייליסט”

 1. […] אורן הוא:-עוד קורבן של הסטטיסטיקה -נכשל במבחן טיורינג « מחוץ לפלייליסט […]

  מוזיקה גחלילית

 2. […] אתם כבר בקטע, אז לכו על הפלישה האנגלית בפלייליסטים מן העבר. SHARETHIS.addEntry({ title: "Fame! I’m gonna live forever!", url: […]

  FameLab: תחרות מדע של המועצה הבריטית

 3. ואו, אהבתי תפליליסט, אולי תעשה לנו רשימה של כל השירים כדי שנוכל לדעת מה לקנות? :)

  עדי

 4. שם השיר המתנגן ושם המבצע מופיעים בראש הבוקסה של הנגן. אפשר גם לדפדף קדימה ולדלג לשיר הבא.

  אורן

להוספת תגובה